Dla początkujących Rocky Marciano

O Benlee

"BENLEE" jest międzynarodową firmą, wyspecjalizowaną w produkcji sprzętu i odzieży sportowej. Ta legendarna marka bokserska powstała w Stanach Zjednoczonych w latach trzydziestych XX wieku. Na sam szczyt popularności firma wspięła się już w połowie ubiegłego stulecia. Wówczas w rękawicach tej amerykańskiej marki walczyły takie sławy jak "Brown Bomber" Joe Louis, "Jersey" Joe Walcott oraz Rocky Marciano, trzej mistrzowie świata wagi ciężkiej pod rząd! Cała wielka trójka na ringu używała spodenek i rękawic "BENLEE"! Inni wielcy mistrzowie walczący w "BENLEE" to m.in. Jake "The Raging Bull" La Motta, "Sugar" Ray Robinson i Floyd Patterson.

Wśród wielu czołowych pięściarzy boksujących w tamtych czasach w rękawicach "BENLEE" był też "Człowiek ze stali". Takim psudonimem nazwano w 1941 roku naszego rodaka-emigranta Antoniego Zalewskiego (w USA znany jako Tony Zale), który w tym czasie zdobył mistrzostwo świata wagi średniej w boksie. Zale zawsze podkreślał swoje polskie korzenie i znakomicie znał język ojczysty. Bilans jego kariery to 87 stoczonych walk, 67 wygranych (w tym 45 przez nokaut), dwa remisy i 18 przegranych.

Obecnie wielka tradycja firmy kontynuowana jest pod szyldem "BENLEE Rocky Marciano", w hołdzie niepokonanemu mistrzowi, jednej z największych sław boksu wszechczasów! Firma produkuje zarówno sprzęt bokserski, jak i do innych sztuk walki, a także znakomitą jakościowo odzież, wyróżniającą się swoim stylem. Marka posiada zasięg światowy i sprzedawana jest z powodzeniem poprzez sieć autoryzowanych dystrybutorów w wielu krajach świata, obecna jest także na rynku polskim, na którym zdobywa rosnącą popularność, dzięki najwyższej jakości i atrakcyjnym cenom! Produkty "BENLEE" cieszą się niezmiennym uznaniem klientów, jako znakomite jakościowo i trwałe. Firma co roku prezentuje swoje wyroby na prestiżowych targach sprzętu sportowego "Fibo" w Essen w Niemczech. "BENLEE" to gwarancja wysokiej jakości, nawiązującej do chwalebnej tradycji firmy!

Grupą docelową klientów marki "BENLEE" są ludzie młodzi, aktywni, zainteresowani sportem, a w szczególności sportami walki, a także wszyscy ci, którzy cenią sobie komfortową, markową odzież oraz oryginalny, wyróżniający się, sportowy styl. Aby zapoznać się szczegółowo z asortymentem marki "BENLEE" zapraszamy do działu SKLEP ONLINE.

Design by Strony internetowe Dzierżoniów 2010. All rights reserved.